Всі послуги

Компанія Apple завжди приділяла велику увагу безпеці власних пристроїв, тому комп’ютери Mac відмінно захищені від несанкціонованого доступу та злому. Проте іноді зустрічаються випадки, коли Макбук виявляється заблокованим, або ж власник просто забуває пароль. Існують також варіанти блокування або віддаленого керування комп’ютером від попередніх власників, компаній, або зловмисників. Тому не зайвим буде розібратися у видах блокування, та способах їх обходу. Послуги unlock MacBook надає наш сервісний центр Apple BashMac Київ.

Швидка консультація

Всі варіанти розблокування
Unlock MacBook, iMac.

placeholder image

від 300 грн.

Втрата паролю користувача системи macOS

Перша і найрозповсюдженіша причина, чому ви не можете увійти до свого Мак — це втрата пароля операційної системи. Досить часто його забувають, гублять. А після декількох неправильних вводів — ноутбук блокується. На щастя, скинути пароль користувача облікового запису macOS не складно. Необхідно натиснути на знак питання поряд с полем для вводу паролю, та скористатися функцією скидання через Apple ID (звичайно, якщо ви його пам’ятаєте). У інших випадках, рекомендуємо звернутися до сервісного центру BashMac для допомоги у скиданні пароля користувача MacBook.

placeholder image

від 3000 грн.

Блокування через iCloud

Попередній власник, або зловмисник, що отримав доступ до облікового запису iCloud який прив’язаний до вашого Макбук — можуть віддалено заблокувати його, через функцію «Знайти». У такому разі, при запуску комп’ютера, на сірому екрані з’являється поле для вводу PIN-коду (чотирьох, або шестизначний). Обійти пін-код самостійно досить складно, зверніться до нашого сервісу.

placeholder image

від 3000 грн.

EFI-блокування (пароль прошивки)

У техніці Apple використовується власний аналог BIOS, який має назву Extensible Firmware Interface (EFI). Якщо на екрані MacBook з’являється іконка «замочку» та поле для вводу паролю — це означає, що ноутбук заблокований на рівні апаратної прошивки, скинути який допоможуть спеціалісти нашого сервісного центру у Києві.

placeholder image

від 3000 грн.

Прив’язка Mac до MDM профілю

На багатьох Макбук придбаних за кордоном або у компаній — може бути встановлений Mobile Device Management (MDM). Дана технологія дозволяє дистанційно керувати комп’ютером, встановлювати на нього програмне забезпечення, видаляти інформацію, блокувати через сервер. Відв’язати MacBook від MDM профілю можливо у нашому сервісі Apple BashMac.

placeholder image

від 8000 грн.

Скидання Activation Lock

Функція «замок активації» автоматично вмикається при налаштуванні опції «Знайти Mac». Таким чином попередній власник, або зловмисник може віддалено заблокувати ваш Макбук, після чого буде з'являтися сірий екран з написом Activation Lock та полем для вводу Apple ID. Дана технологія реалізована на техніці Apple Mac з чіпом T2 (всі моделі Pro та Air з 2018 року випуску). Зверніться до нашого сервісу для обходу блокування активації.

placeholder image

від 500 грн.

Розблокування батареї MacBook

Якщо акумулятор вашого Макбук перестав заряджатися, не реагує на підключення адаптера живлення, ноутбук не вмикається — стане у нагоді послуга сервісу Apple BashMac з розблокування батареї MacBook Досить часто контроллер АКБ йде у режим «захисту», наприклад, якщо лептоп довго не використовувався. Для обходу блокування необхідно підключити спеціальний пристрій, який також дозволяє скидати кількість циклів перезарядки. Отримайте докладну консультацію у нашого спеціаліста.

placeholder image

від 1000 грн.

Заміна серійного номеру Mac

Кожний Макбук має власний серійний номер, який запрограмований у EFI прошивці, а також нанесений на нижній кришці ноутбуку. Саме до цього ідентифікатору прив’язується MDM профіль, обліковий запис iCloud (Apple ID), активація пристрою, «Локатор» та інші сервіси. Іноді, єдиним методом обходу блокування є заміна серійного номеру на MacBook. Для перепрошивки використовується спеціальний програматор та програмне забезпечення. Послугу зміни серійнику на Mac, ви можете замовити у нашому сервісному центрі. Отримайте безкоштовну діагностику та консультацію!

placeholder image

від 12 000 грн.

Повна заміна материнської плати

У найскладніших випадках обійти блокування Макбук не вдається будь-яким методом. Хоча це рідкість, але подібні ситуації зустрічаються. Проте вихід з ситуації існує — це заміна Logic Board MacBook з новим серійним номером. Таким чином, ви отримуєте повний доступ до ноутбуку, маєте можливість наново прив’язати його до Apple ID та інших сервісів, встановити власний пароль на систему. Отримайте докладну консультацію у нашого спеціаліста!

placeholder image

від 1000 грн.

Перепрошивка, заміна чіпа T2

Моделі MacBook Pro та Air з 2018 року оснащуються чіпами безпеки Т2. Даний контроллер реагує на будь-яке втручання в обладнання комп’ютеру, може заблокувати Макбук після ремонту, або підключення до портів різноманітних пристроїв. Якщо ваш Mac перестав вмикатися, не відповідає на натискання кнопки живлення — зверніться до нашого сервісу для перепрограмування або заміни T2. На відміну від офіційних сервісних центрів Apple ми не пропонуємо заміну Motherboard, а вирішуємо проблему більш дешевим способом.

placeholder image

від 150 грн.

Перевірка на наявність MDM-профілю

Маєте підозру, що до вашого Макбук прив’язаний MDM профіль? Дана ситуація зустрічається досить часто, при цьому перевірити ноутбук перед покупкою вдається не завжди. Вихід є — замовте послугу перевірки вашого MacBook на наявність MDM у сервісному центрі Apple BashMac Київ, або отримайте діагностику віддалено. Для цього достатньо звернутися до нашого консультанта по вказаному телефону або у Телеграм. Отримайте повну інформацію про безпеку вашого Мак, ризики блокування, реквізити компанії, що встановила профіль. У разі необхідності, швидко видалимо МДМ.

Звертайтеся за допомогою без вагань!

Ми швидко та за доступною ціною вирішимо будь-які проблеми з блокуванням вашого Макбук, безкоштовно проконсультуємо та налаштуємо комп’ютер. Доступні супутні послуги ремонту, встановлення або оновлення операційної системи macOS, програм!