Як розблокувати
MacBook?

Інструкція сервісу BashMac для швидкого вирішення проблеми

Швидка консультація

Декілька простих кроків для зняття будь-яких обмежень з вашого Mac

1

Напишіть нашому консультанту в Telegram

Детально опишіть проблему з якою ви стикнулися: як саме вона виявляється, симптоми, системні повідомлення, що зображено на екрані, та ін. Повідомте про втрату паролю, або іншу ситуацію, що призвела до блокування MacBook Поспілкуйтеся з нашим спеціалістом та дайте відповіді на його питання.

Написати консультанту
placeholder image
placeholder image

2

Вкажіть модель та серійний номер MacBook

Знайдіть серійний номер та іншу інформацію про комп’ютер на нижній кришці Макбук. Або ж натисніть на «яблучко» — «Про цей Мак». У віконці що відкриється будуть вказані всі дані необхідні для успішного розблокування. Надайте цю інформацію нашому консультанту у Телеграм.

3

Дізнайтесь про вартість та терміни виконання

На основі наданої інформації спеціаліст запропонує найвигідніші варіанти рішення, вкаже ціну послуги та строки виконання робіт у залежності від складності завдання. Зверніть увагу, що зазвичай процедура розблокування Макбук займає від одного до трьох днів після отримання сервісом ноутбуку.

placeholder image
placeholder image

4

Завітайте до сервісу, або надішліть Мак «Новою Поштою»

Сервісний центр Apple BashMac знаходиться у місті Київ, за адресою: вул. Велика Васильківська, 18. Для виконання робіт з розблокування, необхідно надати пристрій нашому менеджеру, або ж надіслати його перевізником «Нова Пошта». Контактна інформація, реквізити та графік роботи вказані на сторінці Контакти.

5

Отримайте гарантовано успішний результат!

Після виконання наведеної інструкції ми приймаємо MacBook у роботу та гарантуємо якісне рішення. В залежності від типу обмеження, наші системні інженери виконають скидання паролю, обхід EFI або iCloud блокування, видалення MDM профілю, заміну серійнику та інші необхідні процедури. Чекаємо на ваше звернення!

placeholder image

Звертайтеся за допомогою без вагань!

Ми швидко та за доступною ціною вирішимо будь-які проблеми з блокуванням вашого Макбук, безкоштовно проконсультуємо та налаштуємо комп’ютер. Доступні супутні послуги ремонту, встановлення або оновлення операційної системи macOS, програм!